Davet Yazısı

Davet

Sağlık hizmetlerinde değer üretmek ve sektöre değer katmak isteyenleri bir araya getiren, Sağlık Bilişim Zirvesi‘nin dördüncüsü için 18-19 Nisan 2017 tarihlerinde WOW Kongre Merkezi‘nde buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ülkemizin sağlık alanında bölgesel güç olma hamlesi ile gelen dönüşümü başlatmasına biz de “Sağlıkta Deneyim” başlığını seçerek katkı sağlamak istiyoruz. Dijital Hastane konsepti, Sağlık Bakanlığı‘mız tarafından kamuda ve aynı zamanda özel sektörde ciddi yatırımlar yapmak kaydıyla önemli bir hedef haline gelmiştir.

Bu yıl “Deneyim” başlığı ile çok daha farklı açılımlar sunmayı hedefliyoruz. Dijital Hastane kapsamında, Yeşil, Kâğıtsız ve Akıllı Hastane modelleri içerisinde çok çeşitli alt konular hakkında konuşup, uygulamalarını göreceğiniz dev bir organizasyon sizleri bekliyor olacak. 4. Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi, sağlık bilişim sektöründeki firmaların ve yöneticilerin geleceğin sağlık bilişim sektöründen beklentilerini gündeme getireceği, bilgi alıverişinde bulunacağı ve ticari bağlantılar kuracağı bir organizasyon olarak öne çıkmaktadır.

Sağlık Bilişimi Zirvesi‘nde varlığınız bizlere değer katacaktır. Sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Yasin Keleş
Kongre Başkanı
Sağlık Bilişim Zirvesi

HABERİNİZ OLSUN

Sağlık Bilişim Zirvesi E-Bülten Aboneliği