DİJİTAL HASTANE

DİJİTAL HASTANE

DİJİTAL HASTANE

Dijitalleşmeyle Gelen Deneyim

Dijital Hastane; kapsadığı Akıllı, Yeşil ve Kağıtsız Hastane modelleri ile sağlık işletmelerine %35 oranında deneyim kazandıran bir konsept bütünüdür. Sağlık kuruluşlarının da artık daha verimli, daha güvenli ve daha doğru yönetilebilmesi için Dijital Hastane konseptine geçmeleri zorunlu bir ihtiyaç olmuştur. Pazarın henüz %20’lik bir kısmı bu alanda ciddi yatırımlar yapmış olsa da, geri kalan %80’lik kısım düşünce planından aksiyon planına önümüzdeki dönemde geçmeyi hedeflemektedir.

Firmanızın Dijital Hastane uygulamalarını, danışma, ameliyathane, data center, call center, hasta odası ve başhekim odasına kadar her bir ayrıntının tasarlanıp kurgulanacağı gerçek zamanlı çalışan hastane modellerinden birinde hedef kitlenize tanıtmak için sizleri 3.Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi 2015’e davet ediyoruz.

AKILLI HASTANE

Sağlık Bilişim Zirvesi; hedef kitlenize ulaşmanın en doğru yolu

İleri teknoloji ile donatılacak Akıllı hastanelerde, bina otomasyon sistemleri ön planda olacak.

Sağlık Bilişim Zirvesinde hologram sistemleri ve 3D yazıcılar ile organ naklinde büyük gelişmeler incelenecek.

Büyük Veri ve Bulut Teknolojileri verimliliğiartırmada önemli rol oynamaya başladı.

Akıllı hastanelerde giyilebilir teknolojiler ile Sağlık dünyasında yeni bir devir başlıyor.

Sağlık bakanlığı Akıllı Hastane modeline geçiyor . Yeni nesil hastaneler teknoloji ile iç içe 5 yıldızlı otel konforunda olacak.

Mikro ve nano teknolojiler, yapay zekâ, M2M, Biyomedikal ve robot teknolojiler geleceğin Akıllı hastaneleri için SBZ’15’de görücüye çıkacak.

AKILLI HASTANE
YEŞİL HASTANE

YEŞİL HASTANE

Çevre Dostu Hastanelere Yönelik Teknoloji ve Çözümlerinizi SBZ 2017'de Tanıtma Fırsatını Kaçırmayın

Sağlık Bakanlığı’nın 200 yatak ve üzeri kapasitedeki tüm hastanelerde uluslararası yeşil bina sertifika sistemi olan LEED’i zorunlu hale getirmesiyle, Türkiye’de Yeşil Hastane dönemi başlıyor.

Kamuda ve özelde örneklerini görmeye başladığımız Yeşil Hastane modeli yakın gelecekte 15 milyar $üzerinde bir pazar payına sahip olacak.

Son teknoloji ile donatılacak olan yeşil hastaneler her türlü enerji dönüşümünü yapabilme özelliğine sahip olacak.

Artan enerji maliyetleri ve zararlı karbon salınımından dolayı kamu ve özel hastanelerin en önemli gündem maddesi Yeşil Hastane teknolojileridir.

Sağlık Bilişim Zirvesinde hastaneler deki israfın önüne geçilmesi ve verimliliğin arttırılması hedefiyle Yeşil Hastane teknolojileri üzerinde durulacak.

KAĞITSIZ HASTANE

Türkiye'de Kağıtsız Hastane Dönemi Başlıyor

Regülasyonlar ile beraber zorunlu hale gelemeye başlayan Kağıtsız Hastane alanındaki dönüşümlere yönelik çözümleriniz için SBZ 2017’de yer alın.

Doktor ve hemşireler kağıt-kalem yerine, artık tablet ve akıllı telefon gibi mobil cihazlar kullanmaya başlayacak.

Doktor ve hemşireler kağıt-kalem yerine, artık tablet ve akıllı telefon gibi mobil cihazlar kullanmaya başlayacak.

Sağlık bilişim zirvesinde mobil uygulamalar ve sosyal medya ile gelen dönüşüm kuruluşları tamamen dijitale taşıyacak.

Kağıtsız Hastane modelinde kağıtsız ve filmsiz olarak çalışan sağlık görevlilerinin iş süreçleri daha verimli olacak. Malzeme ve insan kaynağı en ideal biçimde kullanılacak.

KAĞITSIZ HASTANE

HABERİNİZ OLSUN

Sağlık Bilişim Zirvesi E-Bülten Aboneliği